Iesaki citiem:

Par mums

SIA “Diol Energy” sniedz profesionālus elektroenerģētikas pakalpojumus, nodrošinot teicamu kvalitāti un servisu. Saviem klientiem garantējam augstas kvalitātes standartus un precīzu darbu izpildi abpusēji saskaņotos termiņos. Sadarbojamies ar vadošajiem nozares speciālistiem un uzņēmumiem.

Uzņēmums piedāvā elektroietaišu, tai skaitā releju aizsardzības un automātikas (RAA) līdz 20kV projektēšanas, izbūves, ekspluatācijas, profilaktiskās apkopes, pārbaudes un mērījumu pakalpojumus.

Mūsu darbs neapstājas tikai pie elektrotehnisko iekārtu pārdošanas. Diol Energy piedāvā pilnu pakalpojumu ciklu, sākot ar situācijas novērtēšanu un konsultācijām līdz pat konkrētam risinājumam, tai skaitā projektam, rezerves elektrobarošanas iekārtas piegādei, uzstādīšanai un servisam. Gadījumiem, kad nepieciešama papildus vai rezerves elektrības padeve, Diol Energy piedāvā arī dīzeļģeneratoru nomu. Mēs piedāvājam individuālus risinājumus Jūsu vajadzībām!

Jau vairākus gadus saviem klientiem piedāvājām viena no pasaules vadošajiem uzņēmumiem nozarē – PRAMAC – produktus. PRAMAC ražotās elektrostacijas, metināšanas ģeneratori, pārvietojamie, portatīvie gaismas torņi, ūdens sūkņi, augstspiediena mazgātāji, pacēlāji, vēja ģeneratori un saules baterijas ir iekarojuši patērētāju uzticību visā pasaulē. PRAMAC darbojas jau no 1966. gada un ir izveidojis plašu rūpnīcu un pārstāvniecību tīklu visā pasaulē: Itālijā, Francijā, Spānijā, Šveicē, Ķīnā, ASV.
No 2012. gada esam PRAMAC oficiālie pārstāvji Latvijā.

Diol Energy nodrošina enerģiju!

Kontakti

SIA “Diol Energy”

Biroja adrese: Rīgas iela 111, Jēkabpils, LV-5202

Mobilais tālrunis: +371 29153458

e-pasts: diolenergy@diolenergy.lv

www.diolenergy.lv

Atsūti ziņu